Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace E2B
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Paldusová Vladimíra Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Schmidtová Monika Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Šírová Kristýna Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 10/6
elm1
B303
ELM
MAC
elm2
A121
ELM
SAT
elm3
A112
ELM
PET
elm1
B303
ELM
MAC
elm2
A121
ELM
SAT
elm3
A112
ELM
PET
A111
ZAE
PET
A111
CIT
MAC
A111
ELM
PET
C103
TEV
ZÁK
A023
TEV
ZÁK
Tue 11/6
ANJ1
A111
ANJ
VAL
ANJ2
B313
ANJ
POE
A111
ELT
MAD
Absc
A311
ZSV
KRL
A111
CJL
ZÁV
A111
ELT
MAD
Wed 12/6
A111
ELT
MAD
ANJ1
A111
ANJ
VAL
ANJ2
A319
ANJ
POE
A111
ZSV
KRL
A111
ELT
MAD
A111
ZSV
KRL
ikt1
B313
IKT
SAT
ikt2
B303
IKT
MAD
ikt1
B313
IKT
SAT
ikt2
B303
IKT
MAD
Thu 13/6
PRA1
B109
PRA
PÁT
PRA2
D121
PRA
DVO
PRA3
B106
PRA
KUL
PRA1
B109
PRA
PÁT
PRA2
D121
PRA
DVO
PRA3
B106
PRA
KUL
PRA1
B109
PRA
PÁT
PRA2
D121
PRA
DVO
PRA3
B106
PRA
KUL
A111
SCA
NAJ
A111
ZAE
PET
ANJ1
A111
ANJ
VAL
ANJ2
A319
ANJ
POE
sk1
B217
SCA
KOL
sk1
B124
SCA
KOL
Fri 14/6
A111
CJL
ZÁV
A111
ZAE
PET
A111
CIT
MAC
A111
ELT
MAD
Powered by