Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace E1B
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Schmidtová Monika Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Šírová Kristýna Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 20/5
A105
FYZ
OSČ
A105
MAT
VAK
PRA1
B109
PRA
ŠIL
PRA2
D114
PRA
DVO
PRA3
B106
PRA
KUL
PRA1
B109
PRA
ŠIL
PRA2
D114
PRA
DVO
PRA3
B106
PRA
KUL
PRA1
B109
PRA
ŠIL
PRA2
D114
PRA
DVO
PRA3
B106
PRA
KUL
A105
CHE
LOR
sk2
B124
TED
KOL
sk2
B124
TED
KOL
Tue 21/5
A105
MAT
VAK
A105
CJL
KRO
ANJ2
A105
ANJ
ROT
NEJ1
A242
NEJ
BER
A105
ZAE
SAT
A211
IKT
VAK
sk1
A211
IKT
VAK
sk2
211
IKT
ERL
sk2
211
IKT
ERL
sk1
211
IKT
ERL
A105
ZAE
SAT
Wed 22/5
A105
MAT
VAK
A105
MAT
VAK
A105
TED
KOL
C103
TEV
SCH
A023
TEV
SCH
Thu 23/5
ANJ1
A105
ANJ
BŘE
NEJ2
A242
NEJ
DOU
A105
CJL
KRO
A105
CHE
LOR
A105
ZAE
SAT
A105
MAT
VAK
A105
FYZ
OSČ
Fri 24/5
A105
ZAE
SAT
ANJ2
A105
ANJ
ROT
NEJ1
A242
NEJ
BER
ANJ1
A105
ANJ
BŘE
NEJ2
A242
NEJ
DOU
A105
MAT
VAK
A105
CJL
KRO
A105
ZSV
KRO
Powered by