Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace P1B
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Schmidtová Monika Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Šírová Kristýna Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 20/5
sk1
B124
TED
NAJ
sk2
B219
TED
ERL
sk1
B124
TED
NAJ
sk2
B219
TED
ERL
A243
MAT
VAK
ANJ1
A243
ANJ
REI
NEJ2
A242
NEJ
DOU
A243
CJL
TRN
A243
ZSV
BER
sk1
A211
ZAL
SOP
sk1
A211
ZAL
SOP
Tue 21/5
ANJ1
A243
ANJ
REI
NEJ2
A242
NEJ
DOU
A243
CHE
LOR
PRA1
B106
PRA
NET
PRA2
D114
PRA
MOJ
PRA3
B109
PRA
ŠIL
PRA1
B106
PRA
NET
PRA2
D114
PRA
MOJ
PRA3
B109
PRA
ŠIL
PRA1
B106
PRA
NET
PRA2
D114
PRA
MOJ
PRA3
B109
PRA
ŠIL
A243
ZAE
PÁT
A243
FYZ
OSČ
Wed 22/5
ANJ2
A243
ANJ
ROT
NEJ1
A245
NEJ
BER
A211
ZAL
SOP
A243
CJL
TRN
A311
FYZ
OSČ
A243
MAT
VAK
A243
ZAE
PÁT
sk2
A144
ZAL
JEL
sk2
A144
ZAL
JEL
Thu 23/5
A243
MAT
VAK
A243
CJL
TRN
A211
IKT
ERL
sk1
A211
IKT
ERL
sk2
A211
IKT
ERL
sk1
A211
IKT
ERL
sk2
A211
IKT
ERL
A243
ZAE
PÁT
A243
ZSV
BER
Fri 24/5
ANJ2
A243
ANJ
ROT
NEJ1
A242
NEJ
BER
A243
CHE
LOR
C103
TEV
ZÁK
A023
TEV
ZÁK
A243
MAT
VAK
Powered by