Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace Mach Miroslav
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 15/4
E2B elm1
ELM
E2B elm1
ELM
E2A celá
CIT
E2B celá
CIT
P2A PRA3
PRA
P2A PRA3
PRA
P2A PRA3
PRA
Tue 16/4
E3A PRA3
B008
PRA
E3A PRA3
B008
PRA
E3A PRA3
B008
PRA
E2A celá
A323
ELT
E2A celá
A323
CIT
E2A PRA3
B008
PRA
E2A PRA3
B008
PRA
E2A PRA3
B008
PRA
Wed 17/4
E2A ikt1
B303
IKT
E2A ikt1
B303
IKT
E2A cit
B303
CIT
E2A cit
B303
CIT
E2A cit
B303
CIT
Thu 18/4
E3A celá
A327
ELT
E1A celá
A315
ELT
Fri 19/4
E1A celá
A315
ELT
E3A celá
A327
ELT
E2B celá
A111
CIT
E2A celá
A323
ELT
Powered by