Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace Táborský Petr
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Paldusová Vladimíra Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Schmidtová Monika Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Šírová Kristýna Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 10/6
S3B sk2
B314
SPS
S3B sk2
B314
SPS
S1A celá
A321
MEC
S3B celá
A244
SPS
Tue 11/6
S3B celá
A244
MEC
S1A celá
A321
MEC
S3B 3dt
B217
_3DV
S3B 3dt
B217
_3DV
Wed 12/6
S3B celá
A244
MEC
S3B sk1
B313
SPS
S3B sk1
B313
SPS
S3A MET
S3B MET
A244
MET
S3B MET2
B104
MET
S3B MET2
B104
MET
Thu 13/6
S3B celá
A244
SPS
Fri 14/6
S3B celá
A244
MEC
S3B celá
A244
SPS
Powered by