Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace U16 | kmenová O3
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 15/4
O1T ODĚV
U16
ZBZ
BÁR
O3 celá
U16
OTEC
BEN
O3 celá
U16
STA
BEN
O3T TEXT
U16
ZKT
TOM
O3 celá
U16
MAT
BED
Tue 16/4
O4T TEXT
U16
ZKT
TOM
O3 ŠPJv
U16
ŠPJv
SAL
O3 ANJ2
U16
ANJ
TIT
O3 celá
U16
EKO
CHO
O1T TEXT
U16
TXMA
TOM
O3 celá
U16
OBZ
PEC
O3 ZAP
O3T ZAP
U16
ZAP
CHO,CHO
Wed 17/4
O1 ANJ1
U16
ANJ
ČÍR
O2B ANJ2
U16
ANJ
HAI
O1T ODĚV
U16
ZBZ
BÁR
O1T ODĚV
U16
OTEC
BÁR
Thu 18/4
O1 celá
U16
MAT
TOM
O3T ŠPJv
U16
ŠPJv
SAL
O3 NEJv
O3T NEJv
U16
NEJv
BED,BED
O3 celá
U16
MAT
BED
O4T TEXT
U16
ZKT
TOM
O3 celá
U16
STA
BEN
O3 celá
U16
OTEC
BEN
Fri 19/4
O3 ANJ2
U16
ANJ
TIT
T2 celá
U16
TXMA
TOM
O3 celá
U16
CJL
ZAJ
O1T TEXT
U16
TXMA
TOM
O2A ŠPJv
U16
ŠPJv
SAL
Powered by