Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace O1
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Schmidtová Monika Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Šírová Kristýna Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 20/5
U23
MAT
TOM
ANJ1
U18
ANJ
ČÍR
ANJ2
U23
ANJ
TIT
U35
PEK
CHO
U23
FYZ
ŠAM
OD1
ŠD1
PRO
BÁR
OD2
ŠD2
PRO
HLA
OD3
U18
PRO
ŠAM
OD1
ŠD1
PRO
BÁR
OD2
ŠD2
PRO
HLA
OD3
U18
PRO
ŠAM
OD1
ŠD1
PRO
BÁR
OD2
ŠD2
PRO
HLA
OD3
U18
PRO
ŠAM
U23
ZBE
ZAJ
Tue 21/5
U23
OTEC
BÁR
ANJ1
U22
ANJ
ČÍR
U23
CJL
PEC
TV
TEV
SAL
TV
TEV
SAL
U35
PEK
CHO
Wed 22/5
U23
ESA
REN
ANJ1
U16
ANJ
ČÍR
U23
CHE
LOR
U23
MAT
TOM
U23
CJL
PEC
U16
ZBZ
BÁR
U23
DEJ
PEC
U23
DEJ
PEC
Thu 23/5
U16
ZBZ
BÁR
U23
KOO
BÁR
U23
OTEC
BÁR
U23
MAT
TOM
U23
FYZ
ŠAM
U23
CHE
LOR
U35
IKT
TOP
Fri 24/5
U23
CJL
PEC
U23
MKR
REN
U23
MKR
REN
U23
MAT
TOM
ANJ1
U18
ANJ
ČÍR
ANJ2
U23
ANJ
TIT
Powered by