Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace U34 | kmenová O2B
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 15/4
O2B celá
U34
CJL
PEC
O2B celá
U34
ZBZ
HOL
O2B celá
U34
KOO
HLA
O2B celá
U34
MAT
TOM
O2B celá
U34
EKO
CHO
Tue 16/4
T2 ANJ1
U34
ANJ
ČÍR
O3 RUJv
U34
RUJv
HAI
O2B celá
U34
OTEC
HLA
O2B celá
U34
CJL
PEC
O2A ANJ2
U34
ANJ
HAI
O4T RUJv
U34
RUJv
HAI
Wed 17/4
O2B celá
U34
MAT
TOM
O2B celá
U34
STA
KRM
O2B ANJ1
U34
ANJ
ČÍR
O2B celá
U34
EKO
CHO
O2B ŠPJv
U34
ŠPJv
SAL
Thu 18/4
O2B celá
U34
KOO
HLA
T2 ANJ2
U34
ANJ
HAI
O2B celá
U34
MAT
TOM
O2B celá
U34
FYZ
ŠAM
Fri 19/4
O2B celá
U34
MAT
TOM
O2B celá
U34
OTEC
HLA
O2B celá
U34
KOO
HLA
O2B celá
U34
CJL
PEC
O2B celá
U34
FYZ
ŠAM
O2B ANJ1
U34
ANJ
ČÍR
Powered by