Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace Tomehová Marcela
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Schmidtová Monika Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Šírová Kristýna Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 20/5
O1 celá
U23
MAT
O1T TEXT
U35
TXMA
Tue 21/5
O1T TEXT
U16
TXMA
Wed 22/5
O1 celá
U23
MAT
Thu 23/5
O1 celá
U23
MAT
Fri 24/5
O1 celá
U23
MAT
O1T TEXT
U16
TXMA
Powered by