Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace B219 | PC učebna III.
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 15/4
Tue 16/4
P2B cit1
B219
CIT
PRV
P2B cit1
B219
ELT
PRV
E2C ikt2
B219
IKT
MAD
E2C ikt2
B219
IKT
MAD
S2A sk1
B219
CAD
KAL
S2A sk1
B219
CAD
KAL
Wed 17/4
S1B ted1
B219
TED
PRK
S1B ted1
B219
TED
PRK
S3B sk2
B219
CAD
BOH
S3B sk2
B219
CAD
BOH
S1A ted1
B219
TED
PRK
S1A ted1
B219
TED
PRK
L4 WEB
B219
MPV
TOP
L4 WEB
B219
MPV
TOP
Thu 18/4
P3A sk2
B219
MME
BOH
P3A sk2
B219
MME
BOH
P3A sk2
B219
MME
BOH
S4A autA
B219
AUT
BOH
S4A autA
B219
AUT
BOH
S2B sk1
B219
CAD
PRK
Fri 19/4
P2A sk1
B219
MME
BOH
P2A sk1
B219
MME
BOH
P2A sk2
B219
PRG
ERL
P2A sk2
B219
PRG
ERL
E3A sk2
B219
IKT
BRO
E3A sk2
B219
IKT
BRO
Powered by