Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace Rejc Ivo
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 15/4
škol
škol
škol
škol
škol
škol
škol
škol
škol
škol
škol
škol
škol
škol
škol
Tue 16/4
P1B ANJ1
A243
ANJ
E3B ANJ2
A324
ANJ
S4B ANJ2
A311
ANJ
S4B ANJ1
A311
ANJ
S2B ANJ1
A319
ANJ
P4 ANJ2
A307
ANJ
S3B ANJ1
A244
ANJ
Wed 17/4
P4 ANJ2
A307
ANJ
P2B ANJ1
A106
ANJ
E4C ANJ1
A245
ANJ
S3B ANJ1
A244
ANJ
Thu 18/4
E3B ANJ2
A324
ANJ
P4 ANJ2
A307
ANJ
P2B ANJ1
A106
ANJ
S2B ANJ1
A319
ANJ
Fri 19/4
S3B ANJ1
A244
ANJ
E4C ANJ1
A245
ANJ
S4B ANJ2
A317
ANJ
E3B ANJ2
A324
ANJ
Powered by