Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace A324 | kmenová E3B
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Rejnartová Štěpánka Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 18/9
L4 ANJ2
A324
ANJ
POK
S1A NEJ1
A324
NEJ
BER
E3B celá
A324
CJL
KRL
E3B celá
A324
EEN
PET
Tue 19/9
E3B celá
A324
AUT
MAD
E3B ANJ2
A324
ANJ
REI
E3B celá
A324
EEN
PET
E3B celá
A324
EEN
PET
E3B celá
A324
ESP
TES
E3B celá
A324
VEE
TES
E3B celá
A324
ZSV
KRL
Wed 20/9
E3B celá
A324
VEE
TES
E3B celá
A324
ESP
TES
E3B celá
A324
AUT
MAD
Thu 21/9
E3B ANJ2
A324
ANJ
REI
E3B celá
A324
CJL
KRL
E3B celá
A324
ESP
TES
P2A ANJ2
A324
ANJ
POK
E3B celá
A324
VEE
TES
E3B celá
A324
EEN
PET
Fri 22/9
E3B celá
A324
CJL
KRL
L4 ANJ2
A324
ANJ
POK
E3B celá
A324
ZSV
KRL
E3B ANJ2
A324
ANJ
REI
E3B celá
A324
EEN
PET
Powered by