Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace E3C
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Paldusová Vladimíra Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Schmidtová Monika Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Šírová Kristýna Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 10/6
A238
ZSV
TRN
ANJ1
A238
ANJ
KRP
ANJ2
A237
ANJ
SAČ
PRA1
B303
PRA
MAD
PRA2
D206
PRA
VAT
PRA3
B302
PRA
PAV
PRA1
B303
PRA
MAD
PRA2
D206
PRA
VAT
PRA3
B302
PRA
PAV
PRA1
B303
PRA
MAD
PRA2
D206
PRA
VAT
PRA3
B302
PRA
PAV
A238
SIZ
KUJ
sk1
B315
PMS
BRO
sk1
B315
PMS
BRO
Tue 11/6
A238
MIT
SOP
A238
ZSV
TRN
A238
AUT
HRN
ANJ1
A238
ANJ
KRP
ANJ2
B207
ANJ
SAČ
A238
STT
KOL
aut
B201
AUT
HRN
elt
A112
ELT
KOR
mit
B315
MIT
SOP
aut
B201
AUT
HRN
elt
A112
ELT
KOR
mit
B315
MIT
SOP
aut
B201
AUT
HRN
elt
A112
ELT
KOR
mit
B315
MIT
SOP
Wed 12/6
A238
ELT
KOR
ANJ1
A238
ANJ
KRP
ANJ2
B207
ANJ
SAČ
A238
MIT
SOP
škol
A238
AUT
HRN
A238
STT
KOL
Thu 13/6
ANJ2
B207
ANJ
SAČ
A238
STT
KOL
sk1
B217
CAD
KOL
sk2
B124
CAD
PRK
sk1
B217
CAD
KOL
sk2
B124
CAD
PRK
Fri 14/6
A238
ELT
KOR
A238
CJL
ZÁV
A238
ROB
PAV
A238
STT
KOL
A238
SIZ
KUJ
Powered by