Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace E3B
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Paldusová Vladimíra Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Schmidtová Monika Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Šírová Kristýna Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 10/6
PRA1
D206
PRA
VAT
PRA2
B106
PRA
KUL
PRA3
B217
PRA
SEM
PRA1
D206
PRA
VAT
PRA2
B106
PRA
KUL
PRA3
B217
PRA
SEM
PRA1
D206
PRA
VAT
PRA2
B106
PRA
KUL
PRA3
B217
PRA
SEM
ANJ1
A319
ANJ
VAL
ANJ2
A324
ANJ
REI
A324
CJL
KRL
A324
ELZ
SAT
A324
EEN
PET
Tue 11/6
A324
AUT
MAD
ANJ1
A242
ANJ
VAL
ANJ2
A324
ANJ
REI
Absc
A324
VEE
TES
A324
ESP
TES
A324
VEE
TES
A324
ZSV
KRL
Wed 12/6
elm3
A121
ELM
TES
elm3
A121
ELM
TES
elm3
A121
ELM
TES
A324
VEE
TES
škol
A324
ESP
TES
A324
AUT
MAD
Thu 13/6
ANJ2
A324
ANJ
REI
ANJ1
A321
ANJ
VAL
A324
EEN
PET
A324
ESP
TES
A324
VEE
TES
A324
ELZ
SAT
sk1
B313
PPL
SAT
sk2
B303
PPL
TES
sk1
B313
PPL
SAT
sk2
B303
PPL
TES
Fri 14/6
A324
CJL
KRL
A324
ELZ
SAT
A324
EEN
PET
A324
ZSV
KRL
ANJ2
A324
ANJ
REI
A324
EEN
PET
Powered by