Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace L4
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 15/4
ANJ2
ANJ
POK
NEJ1
NEJ
BER
ANJ1
ANJ
POE
NEJ2
NEJ
BER
WEB
CVM
JIR
STR
VCS
KAL
STR
_3D
NAJ
WEB
CVM
JIR
STR
_3D
NAJ
WEB
PVY
KAL
WEB
PVY
KAL
STR
VCS
KAL
Tue 16/4
A317
CJL
KTS
ANJ1
A317
ANJ
POE
ANJ2
B217
ANJ
POK
STR
A317
CVM
JIR
WEB
B313
WEBv
KZD
STR
A317
CVM
JIR
WEB
B313
WEBv
KZD
STR
A317
VCS
KAL
WEB
B313
WEBv
KZD
A317
EKO
BŘE
Wed 17/4
A317
MAT
MÁP
A317
ZSV
BER
ANJ1
A317
ANJ
POE
NEJ2
A242
NEJ
BER
A317
EKO
BŘE
WEB
B219
MPV
TOP
WEB
B219
MPV
TOP
Thu 18/4
A317
ZSV
BER
ANJ2
A317
ANJ
POK
NEJ1
A242
NEJ
BER
A317
MAT
MÁP
A317
MAT
MÁP
C103
TEV
ZÁK
A317
PVY
KAL
A317
CJL
KTS
A317
CJL
KTS
Fri 19/4
A317
MAT
MÁP
ANJ1
A317
ANJ
POE
ANJ2
A324
ANJ
POK
WEB
B313
MMEv
HAL
WEB
B313
MMEv
HAL
C103
TEV
ZÁK
Powered by