Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace E4B
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 15/4
TEV
MRÁ
CJL
LAN
MAT
ŠIM
MAT
ŠIM
ANJ1
ANJ
SAČ
ANJ2
ANJ
LAN
EKO
BŘE
ELZ
SAT
EEN
PET
Tue 16/4
ANJ1
B207
ANJ
SAČ
ANJ2
A123
ANJ
LAN
A123
AUT
MAD
CJL
LAN
A112
ESP
PET
A123
ELZ
SAT
B205
EKO
BŘE
A123
VEE
TES
Wed 17/4
C103
TEV
MRÁ
A123
MAT
ŠIM
A123
AUT
MAD
A123
ESP
PET
A123
EEN
PET
A123
VEE
TES
Thu 18/4
emc1
A120
EMC
PET
emc2
A121
EMC
TES
emc3
B313
EMC
NET
emc1
A120
EMC
PET
emc2
A121
EMC
TES
emc3
B313
EMC
NET
emc1
A120
EMC
PET
emc2
A121
EMC
TES
emc3
B313
EMC
NET
vpr1
B302
AUC
MAD
vpr1
B302
AUC
MAD
vpr2
B302
AUC
MAD
vpr2
B302
AUC
MAD
Fri 19/4
A123
ESP
PET
A123
CJL
LAN
ANJ1
B207
ANJ
SAČ
ANJ2
A123
ANJ
LAN
A123
EKO
BŘE
A112
EEN
PET
A123
MAT
ŠIM
Powered by