Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace S4B
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 15/4
MAT
KOP
MAT
KOP
EKO
LOR
STT
KOL
SPS
VES
ANJ1
ANJ
KRP
ANJ2
ANJ
REI
Tue 16/4
A311
EKO
LOR
A311
SPS
VES
ANJ2
A311
ANJ
REI
ANJ1
A311
ANJ
REI
C103
TEV
ZDR
A311
CJL
KTS
A311
MAT
KOP
A311
CJL
KTS
MET
A330
MET
HAŇ
Wed 17/4
vpr2
mim
KOC
VES
vpr1
mim
TEC
KOL
vpr2
mim
KOC
VES
vpr1
mim
TEC
KOL
vpr1
mim
CAM
HAR
vpr2
mim
TEC
KOL
vpr1
mim
CAM
HAR
vpr2
mim
TEC
KOL
vpr2
mim
CAM
HAR
vpr1
mim
KOC
VES
vpr2
mim
CAM
HAR
vpr1
mim
KOC
VES
Thu 18/4
A311
EKO
LOR
A311
SPS
VES
C103
TEV
ZDR
A311
CJL
KTS
autB
B124
AUT
NAJ
autB
B124
AUT
NAJ
kzm
A311
KZM
KOP
kzm
A311
KZM
KOP
Fri 19/4
sk1
B120
TEM
VES
sk2
B124
TEM
NAJ
sk1
B120
TEM
VES
sk2
B124
TEM
NAJ
A311
MAT
KOP
ANJ1
A311
ANJ
KRP
ANJ2
A317
ANJ
REI
A305
SPS
VES
A305
STT
KOL
Powered by