Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace S4A
Choose teacher. . .
Albrechtová Pavlína Bártová Martina Bednář Antonín Benešová Alena Bernátová Zuzana Boháček Jan Břeská Štěpánka Brodský Vojtěch Burian Jindřich Chlum Pjatáková Anna Chocová Lucie Čírtková Karolína Dousková Jana Dvořák Vladimír Erlebach Tomáš Halíř Štěpán Haňáček Jiří Havlík Radek Havlíková Ivana Hladesová Dana Holá Lucie Hrnčíř Pavel Jelínek Jiří Jirsáková Jiřina Kalinová Jana Kazda Tomáš Keršláger Milan Kolnerová Michaela Kopal Ivan Körnerová Veronika Krajcsovicsová Lenka Král Miloš Králová Pavla Kramsová Marie Krčmařík David Krotil Stanislav Krotilová Martina Kubíček Jaromír Kubín Jiří Kulhavý Jiří Langerová Lucie Lorenčíková Katarína Mach Miroslav Mader Zbyněk Mádle Pavel Moravec Jan Mrákotová Monika Najman Aleš Netik Jaroslav Novák Vratislav Osčádal Jaromír Pátek Pavel Pavlíček Radek Pechová Zuzana Petříček Ivo Pluhařová Zuzana Poláková Eva Poláková Kristýna Pomikálek Karel Pospíchal Marek Princ Tomáš Přistoupil Aleš Prokeš Karel Prokeš Vladimír Rejc Ivo Renčínová Dagmar Roth Adam Rychtář Vilém Salačová Dagmar Salamatinová Eva Šamanová Erika Sandleiterová Irena Satrapa Filip Semerád Jaroslav Šilhán Jindřich Šimůnek Jan Slánský Dalibor Socha Petr Stehlík Michal Šubr Zdeněk Táborský Petr Teplý Jan Tesař Ondřej Titterton Veronika Tomehová Marcela Toporová Veronika Trněný Lukáš Vacek Tomáš Vacková Kristýna Valešová Zuzana Vestfál Jiří Zajíčková Eva Zákoucký Vít Závacká Jana Zdráhala Petr Zenkl Petr Zitková Michaela
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon 15/4
MAT
MÁP
MAT
MÁP
STT
KAL
SPS
NAJ
EKO
KRM
CJL
TRN
kzm
KZM
RYC
kzm
KZM
RYC
Tue 16/4
ANJ1
A330
ANJ
POK
ANJ2
A330
ANJ
POK
A330
SPS
NAJ
A330
SPS
NAJ
A330
EKO
KRM
C103
TEV
ZDR
A330
MAT
MÁP
MET
A330
MET
HAŇ
Wed 17/4
vpr1
B124
CAM
HAR
vpr2
D006
CAM
KUB
vpr1
B124
CAM
HAR
vpr2
D006
CAM
KUB
vpr1
B124
KOC
NAJ
vpr2
B217
TEC
KAL
vpr1
B124
KOC
NAJ
vpr2
B217
TEC
KAL
vpr2
B217
KOC
VES
vpr1
B124
TEC
KAL
vpr2
B217
KOC
VES
vpr1
B124
TEC
KAL
Thu 18/4
A330
EKO
KRM
C103
TEV
ZDR
ANJ1
A330
ANJ
KRP
ANJ2
A307
ANJ
POK
A330
STT
KAL
autA
B219
AUT
BOH
autA
B219
AUT
BOH
MET1
B104
MET
HAŇ
MET1
B104
MET
HAŇ
Fri 19/4
A330
CJL
TRN
A330
CJL
TRN
A330
MAT
MÁP
sk1
B120
TEM
VES
sk2
B124
TEM
NAJ
sk1
B120
TEM
VES
sk2
B124
TEM
NAJ
A330
SPS
NAJ
ANJ1
A330
ANJ
KRP
Powered by