Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 25.3.2019

školení= Matematický klokan

Nepřítomné třídy012345678910111213141516
E1AškolškolAbsc
E1Cškolškol
P1školškol
S1Aškolškol
P2školškol
L2školškol
E3Aškolškol
E3Bškolškol
S3Aškolškol
L3školškol
L4ExkExkExkExkExkExkExkExkExkExkExkExk
Nepřítomní učitelé012345678910111213141516
Semerád Jaroslav(Služ)......
Huněk Martin(ško)-----------------
Jiráková Kateřina(ško)....
Kalinová Jana(exk)-..........------
Kazda Tomáš(OČR)-StSt-StSt---------
Kirschnerová Eva(ško)-
Kopal Ivan(ško)..
Králová Pavla(nem)------------
Najman Aleš(lék)-----------
Osčádal Jaromír(ško)....
Šimůnek Jan(ško)....-
Valentová Jarmila(ško)......
Zákoucký Vít(PedD)..
(ško)..
Zdráhala Petr(ško)........
Místnosti mimo provoz012345678910111213141516
A106školškolškol
A235školškol
A245školškol
A323škol
B205školškolAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Havlík Radek6. hododpadáMPVL4 (STR)
7. hododpadáMPVL4 (STR)
Bílková Ludmila1. hodsupl. (Kp nem)ANJE4A (CIJ2)(A243)přespočetná hod.
2. hodsupl. (Kp nem)ANJE2A (ANJ1)(A242)přespočetná hod.
3. hodsupl. (Kp nem)ANJP3 (CIJ1)(A108)přespočetná hod.
4. hodsupl. (Kp nem)ANJE3A (CIJ1)(A330)přespočetná hod.
5. hodsupl. (Kp nem)ANJL1 (ANJ1)(A237)přespočetná hod.
Hrnčíř Pavel2. hodzměna ZAEE1C(A110)
Jenčová Leona4. hodsupl. (Kz OČR)MMEL3 (Sk 1)(B315)přespočetná hod.
5. hodsupl. (Kz OČR)MMEL3 (Sk 1)(B315)přespočetná hod.
Jiráková Kateřina2. hodzměna MATE4B(A123)
Kirschnerová Eva7. hododpadáCHEE1A
Krajcsovicsová Lenka3. hodpřesun <<ZSVS3B(A243)z 29.3. 0. hod
4. hododpadáCJLP2
5. hododpadáZSVP1
Poláková Eva4. hodzměna ANJS3B (ANJ2)+(A307)
Stehlík Michal1. hodspojeno (Kz OČR)PRGP2 (sk1)(A144)
2. hodspojeno (Kz OČR)PRGP2 (sk1)(A144)
6. hodspojeno (Kz OČR)ZALP1 (sk1)(A144)
7. hodspojeno (Kz OČR)ZALP1 (sk1)(A144)
Zákoucký Vít8. hododpadáTEVL4 (Chl)
9. hododpadáTEVL4 (Chl)
1. hod Obecný pedagogický dozor
Změny v rozvrzích tříd:
E1A5.-6. hod školení
7. hod Obecná absence třídy
E1C2. hodZAE(A110)změnaHrnčíř Pavel
4.-5. hod školení
P16. hodZALsk1(A144)spojíStehlík Michal(Kz)
7. hodZALsk1(A144)spojíStehlík Michal(Kz)
4.-5. hod školení
S1A1.-2. hod školení
L15. hodANJANJ1(A237)suplujeBílková Ludmila(Kp)
E2A2. hodANJANJ1(A242)suplujeBílková Ludmila(Kp)
P21. hodPRGsk1(A144)spojíStehlík Michal(Kz)
2. hodPRGsk1(A144)spojíStehlík Michal(Kz)
3.-4. hod školení
S2A8. hodSTTodpadá(Kn)
L23.-4. hod školení
E3A4. hodANJCIJ1(A330)suplujeBílková Ludmila(Kp)
5.-6. hod školení
E3B7. hodPRApra3odpadá(Se)
8. hodPRApra3odpadá(Se)
9. hodPRApra3odpadá(Se)
1.-2. hod školení
P33. hodANJCIJ1(A108)suplujeBílková Ludmila(Kp)
S3A4. hodANJANJ2(A307)změnaPoláková Eva
9. hodSTTSk 1odpadá(Kn)
10. hodSTTSk 1odpadá(Kn)
2.-3. hod školení
S3B3. hodZSV(A243)přesun <<Krajcsovicsová Lenkaz 29.3. 0. hod
4. hodANJANJ2(A307)změnaPoláková Eva
L34. hodMMESk 1(B315)suplujeJenčová Leona(Kz)
5. hodMMESk 1(B315)suplujeJenčová Leona(Kz)
1.-2. hod školení
E4A1. hodANJCIJ2(A243)suplujeBílková Ludmila(Kp)
E4B2. hodMAT(A123)změnaJiráková Kateřina
L45.-16. hod exkurze
Pedagogický dohled u třídy:
E1A, 5.hod - Kopal Ivan
E1A, 6.hod - Kirschnerová Eva
E1C, 4.hod - Jiráková Kateřina
E1C, 5.hod - Valentová Jarmila
P1, 4.-5.hod - Šimůnek Jan
S1A, 1.-2.hod - Zdráhala Petr
P2, 3.hod - Šimůnek Jan
P2, 4.hod - Valentová Jarmila
L2, 3.hod - Osčádal Jaromír
L2, 4.hod - Valentová Jarmila
E3A, 5.-6.hod - Zdráhala Petr
E3B, 1.hod - Zdráhala Petr
E3B, 2.hod - Zákoucký Vít
S3A, 2.hod - Zákoucký Vít
S3A, 3.hod - Jiráková Kateřina
L3, 1.hod - Valentová Jarmila
L3, 2.hod - Osčádal Jaromír