Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 21.5.2019
Nepřítomné třídy012345678910111213141516
E1CPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
E2APRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
E2BPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
P2PRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
S2APRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
S2BPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
L2PRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
E3APRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
E3BPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
P3PRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
S3APRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
S3BPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
L3PRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
E4Astudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstud
E4Bstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstud
P4studstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstud
S4Astudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstud
S4Bstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstud
L4studstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstudstud
Nepřítomní učitelé012345678910111213141516
Rozkovcová Aneta(Služ)-----------------
Bernátová Zuzana(Služ)---..--Dk..---------
Boháček Jan(MATz)-----------
Brodský Vojtěch(Služ)-....--..--....-------
Elízová Eva(MATz)-..-....-..--....-
Haňáček Jiří(MATz)--..---....
Holubcová Blanka(MATz)-Tb....----
Hrnčíř Pavel(PedD)..........--
Jirsáková Jiřina(MATz)--JkOs......----------
Kalinová Jana(ško)----......-......------
Körnerová Veronika(MATz)-..........-..---------
Krajcsovicsová Lenka(MATz)-..............---
Král Miloš(nem)-----------------
Králová Pavla(MATz)--..---
Kramsová Marie(MATz)---Kz-..Tb-......
Krotil Stanislav(MATz)-......-....-
Kucko Miroslav(MATz)-..-....---
Mader Zbyněk(MATz)..------
Mach Miroslav(MATz)----........-..-
Machálková Lucie(MATz)-....----
Najman Aleš(MATz)-....---....---------
Pantálková Alena(MATz)......
Petříček Ivo(MATz)--....--
Poláková Eva(MATz)....---
Pospíchal Marek(MATz)..Ko....---..
Prokeš Vladimír(MATz)..........---
Rejc Ivo(MATz)---......----
Salačová Dagmar(MATz)-....---
Stehlík Michal(MATz)---..........
Šimůnek Jan(MATz)-..Ko..-Os--....-------
Tesař Ondřej(MATz)..-..--....--
Valentová Jarmila(MATz)-..--Os....-----
Vestfál Jiří(Služ)--....-......---------
Zákoucký Vít(MATz)-..Kz--------
Zenkl Petr(MATz)-............----------
Místnosti mimo provoz012345678910111213141516
A319MATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATz
A320MATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATz
A321MATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATz
A323MATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATz
A324MATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATz
A325MATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATz
A327MATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATz
A330MATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATzMATz
Změny v rozvrzích učitelů:
Havlík Radek10. hododpadáCAMS4B (sk 1)
11. hododpadáCAMS4B (sk 1)
Dousková Jana1. hododpadáZSVE1C
3. hododpadáZSVL2
5. hododpadáNEJL2 (1NEJ)
6. hodsupl. (Bá Služ)NEJL1 (NEJ2)(A244)za odpadlou
6. hododpadáNEJL3 (CIJ2)
7. hododpadáNEJL4 (Nj 2)
Haňáček Jiří4. hododpadáMETS3B (MET)+
Hoření Vladimíra3. hododpadáCJLS3A
7. hododpadáZSVS2A
8. hododpadáTEVE2B (Dsp1)+
9. hododpadáTEVE2B (Dsp1)+
Hrnčíř Pavel8. hododpadáAUTP4 (PRA1)
1.-7. hod Obecný pedagogický dozor
Huněk Martin3. hododpadáOPHP2 (sk1)
4. hododpadáOPHP2 (sk1)
6. hododpadáOPSP4 (sk 1)
7. hododpadáOPSP4 (sk 1)
8. hododpadáIKTE1C (sk1)
9. hododpadáIKTE1C (sk1)
Jenčová Leona1. hododpadáMMEL2 (sk2)
2. hododpadáMMEL2 (sk2)
Jiráková Kateřina1. hododpadáCHEL3 (Sk 2)
2. hodsupl. (Já MATz)CHEE1B(A241)za odpadlou
2. hododpadáCHEL3 (Sk 2)
7. hododpadáCHEL2
Kazda Tomáš1. hododpadáMMEL2 (sk1)
2. hodsupl. (Zv MATz)IKTL1(A211)za odpadlou
2. hododpadáMMEL2 (sk1)
3. hodsupl. (Km MATz)IKTL1(A211)za odpadlou
5. hododpadáWEBP3 (Sk 1)
6. hododpadáWEBP3 (Sk 1)
Kirschnerová Eva1. hododpadáMATS4A
2. hododpadáMATS4A
3. hodzměna MATS1A(A106)
4. hododpadáMATS2B
5. hodsupl. (Ml MATz)CHEE1A (ANJ1)(A105)za odpadlou
5. hodspojeno (Pl MATz)CHEE1A (NEJ2)(A105)
Kopal Ivan1. hododpadáMATS4B
2. hodsupl. (Pm MATz)MATE1A (sk1)(A105)za odpadlou
2. hodspojeno (Ši MATz)MATE1A (sk2)(A105)
2. hododpadáFYZP2
3. hododpadáMATE2A
4. hodzměna MATE1A(A105)
5. hododpadáFYZS2A
Králová Pavla1. hodpřesun <<ANJL1 (ANJ1)(A242)z 6. hod
1. hododpadáANJP4 (Aj 2)
6. hodpřesun >>ANJL1 (ANJ1)na 1. hod
Kramsová Marie11. hododpadáSTTS4B (sk 2)
Kucko Miroslav6. hododpadáTEMS3B (Sk 1)
Kulhavý Jiří6. hododpadáELES2A
Mader Zbyněk1. hododpadáAUTE4B (sk 1)
2. hododpadáAUTE4B (sk 1)
3. hododpadáELTE2B
7. hododpadáELTP2
Machálková Lucie3. hodzměna CJLE1A(A105)
Neumanová Eva1. hododpadáMECS2A
2. hododpadáMECS2A
3. hododpadáTEDS2A
5. hododpadáTEDS2B
Osčádal Jaromír1. hododpadáFYZL3 (Sk 1)
2. hododpadáFYZL3 (Sk 1)
3. hodsupl. (Já MATz)MATS1B(A307)za odpadlou
3. hododpadáFYZL4
4. hodsupl. (Va MATz)MATL1(A244)za odpadlou
4. hododpadáFYZE2B
5. hodsupl. (Ši MATz)FYZP1(A106)za odpadlou
Pantálková Alena2. hodzměna ANJS1A (ANJ1)(A108)
7. hododpadáANJE2B (ANJ1)
Petříček Ivo2. hododpadáESPE3B
Poláková Eva6. hododpadáANJL3 (CIJ1)
Poláková Kristýna3. hododpadáANJE1C (ANJ1)
Pospíchal Marek3. hododpadáOPHP2 (sk2)
Prokeš Vladimír1. hododpadáCITP2
6. hododpadáOPSP4 (sk 2)
Rejnartová Štěpánka0. hododpadáEKOE4A
1. hododpadáEKOL4
2. hododpadáEKOL4
7. hododpadáEKOL3
8. hododpadáEKOE4B
9. hododpadáEKOE4B
Salačová Dagmar1. hododpadáANJP4 (Aj 1)
2. hodzměna ANJS1B (ANJ1)(A106)
2. hodspojeno (Rj MATz)ANJS1B (ANJ2)(A106)
Stehlík Michal6. hododpadáWEBP3 (Sk 2)
Táborský Petr1. hodsupl. (Há MATz)MECS1B(A106)za odpadlou
1. hododpadáMECS3A
3. hododpadáMECS2B
5. hodzměna MECS1B(A108)
6. hodsupl. (Km MATz)MECS1B(A108)za odpadlou
6. hododpadá_3DTS4B (PPT1)+
7. hododpadá_3DTS4B (PPT1)+
Tesař Ondřej2. hododpadáELME2B
Zdráhala Petr1. hododpadáTEVS3B (Chl)
2. hododpadáTEVS3B (Chl)
3. hododpadáTEVS4B
6. hododpadáTEVE2A (TEV)
7. hododpadáTEVE2A (TEV)
8. hododpadáTEVP2 (TEV)+
9. hododpadáTEVP2 (TEV)+
Změny v rozvrzích tříd:
E1A1. hodIKTsk1odpadá(Pm)
1. hodIKTsk2odpadá(Ši)
2. hodMATsk1(A105)suplujeKopal Ivan(Pm)
2. hodMATsk2(A105)spojíKopal Ivan(Ši)
3. hodCJL(A105)změnaMachálková Lucie
4. hodMAT(A105)změnaKopal Ivan
5. hodCHEANJ1(A105)suplujeKirschnerová Eva(Ml)
5. hodCHENEJ2(A105)spojíKirschnerová Eva(Pl)
E1B2. hodCHE(A241)suplujeJiráková Kateřina(Já)
7. hodZSVodpadá(Kj)
8. hodZSVodpadá(Kj)
E1C1.-9. hod Praxe
P15. hodFYZ(A106)suplujeOsčádal Jaromír(Ši)
6. hodTEDsk1odpadá(Ma)
7. hodTEDsk1odpadá(Ma)
S1A1. hodCJLodpadá(Kt)
2. hodANJANJ1(A108)změnaPantálková Alena
3. hodMAT(A106)změnaKirschnerová Eva
7. hodZSVodpadá(Kt)
9. hodTEDsk2odpadá(Hj)
10. hodTEDsk2odpadá(Hj)
S1B1. hodMEC(A106)suplujeTáborský Petr(Há)
2. hodANJANJ1(A106)změnaSalačová Dagmar
2. hodANJANJ2(A106)spojíSalačová Dagmar(Rj)
3. hodMAT(A307)suplujeOsčádal Jaromír(Já)
5. hodMEC(A108)změnaTáborský Petr
6. hodMEC(A108)suplujeTáborský Petr(Km)
L11. hodANJANJ1(A242)přesun <<Králová Pavlaz 6. hod
1. hodBIOodpadá(Zv)
2. hodIKT(A211)suplujeKazda Tomáš(Zv)
3. hodIKT(A211)suplujeKazda Tomáš(Km)
4. hodMAT(A244)suplujeOsčádal Jaromír(Va)
5. hodCHEodpadá(Kn)
6. hodNEJNEJ2(A244)suplujeDousková Jana(Bá)
6. hodANJANJ1přesun >>na 1. hod
E2A0.-16. hod Praxe
E2B0.-16. hod Praxe
P20.-16. hod Praxe
S2A0.-16. hod Praxe
S2B0.-16. hod Praxe
L20.-16. hod Praxe
E3A0.-16. hod Praxe
E3B0.-16. hod Praxe
P30.-16. hod Praxe
S3A0.-16. hod Praxe
S3B0.-16. hod Praxe
L30.-16. hod Praxe
E4A0.-16. hod studijní volno
E4B0.-16. hod studijní volno
P40.-16. hod studijní volno
S4A0.-16. hod studijní volno
S4B0.-16. hod studijní volno
L40.-16. hod studijní volno