Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 27. 9.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Semerád Jaroslav - - - - - - - - - - - - - - -
Havlík Radek - - - - - - - - - - - - - - -
Dousková Jana ..
Erlebach Tomáš - - - - - - - - -
Kadlecová Barbora - - .. Tr - .. - .. .. - - - - - -
Kalinová Jana - - - - Ko .. - - - -
Kazda Tomáš - St St - .... -
Kolnerová Michaela - >> .. - - .. .. - .. .. - - - - -
Krajčírová Lucie - - .. .. - .. - - -
Král Miloš - - - - - - - - -
Mádle Pavel .. .. - Md .. Ko - - .. ..
Pavlíček Radek - .. - .. .. - - .. .. .. - - - - -
Prokeš Vladimír - .. .. - - - .. .. - - - - - - -
Prokeš Karel - - Ve Ve Ve .. - .. ..
Rejnartová Štěpánka - .. .. .. .. .. - .. .. - - - - - -
Tišer Přemysl - - - - - - - - -
Závacká Jana - -
Zenkl Petr - .. Sd Sd Sd - - - .. - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bernátová Zuzana
2 přesun << ZSV L3 A317 z 8. hod
8 přesun >> ZSV L3 na 2. hod
Halíř Štěpán
2 supl. (Kz nem) WEB P2B A211 přespočetná hod.
3 supl. (Kz nem) MME P2A (mme2) B303 přespočetná hod.
4 supl. (Kz nem) MME P2A (mme2) B303 přespočetná hod.
Kopal Ivan
5 supl. (Kn nem) MAT S2A A110 přespočetná hod.
6 supl. (Mp nem) MAT E1C A305 přespočetná hod.
Krajcsovicsová Lenka
4 přesun << ZSV P1B A106 z 8. hod
5 přesun << ZSV E2C A238 z 6. hod
6 přesun >> ZSV E2C na 5. hod
8 přesun >> ZSV P1B na 4. hod
Kramsová Marie
7 přesun << EKO S4A A321 z 8. hod
8 přesun >> EKO S4A na 7. hod
Krotil Stanislav
2 navíc CJL P1B mim dozor
4 přesun << ZSV L4 A315 z 8. hod
8 přesun >> ZSV L4 na 4. hod
Krotilová Martina
2 přesun << ZSV S1A A320 z 7. hod
7 přesun >> ZSV S1A na 2. hod
Mader Zbyněk
4 supl. (Mp nem) AUT E4B A243 přespočetná hod.
Mach Miroslav
1 přesun << ELT E3A A237 z 7.10. 5. hod
Petříček Ivo
2 přesun << EEN E4B A243 z 23.9. 2. hod
7 přesun << ZAE E1B A111 z 22.9. 8. hod
Pospíchal Marek
2 odpadá ZAL P1B (zal1) zrušeno
Rychtář Vilém
8 přesun << KZM S4A (kzm) A321 z 10. hod
10 přesun >> KZM S4A (kzm) na 8. hod
Stehlík Michal
5 spojeno (Kz nem) WEB P3 (sk2) B314
6 spojeno (Kz nem) WEB P3 (sk2) B314
Šimůnek Jan
2 změna MAT E2A B205
Trněný Lukáš
3 supl. (Kc proj) CJL P1A A325 přespočetná hod.
Vacková Kristýna
2 odpadá ZAL P1B (zal2) zrušeno
Vestfál Jiří
3 spojeno (Pk nem) KOM S3A (sk1) B117
4 spojeno (Pk nem) KOM S3A (sk1) B117
5 spojeno (Pk nem) KOM S3A (sk1) B117
6 přesun << SPS S4A A321 z 7. hod
7 přesun >> SPS S4A na 6. hod
Zákoucký Vít
0 přesun << TEV E4A C103 z 30.9. 5. hod
Slánský Dalibor
2 supl. (Ze proj) PRA E3C (elt) mim dozor, sraz v 8:55 hod. ve vestibulu v pracovním oděvu
3 supl. (Ze proj) PRA E3C (elt) mim dozor
4 supl. (Ze proj) PRA E3C (elt) mim dozor
Změny v rozvrzích tříd
E1A
8 CHE odpadá (Kc)
E1B
7 ZAE A111 přesun << Pe z 22.9. 8. hod
7 CHE odpadá (Kc)
8 TED sk2 odpadá (Kw)
9 TED sk2 odpadá (Kw)
E1C
6 MAT A305 supluje Ko (Mp)
P1A
3 CJL A325 supluje Tr (Kc)
P1B
2 CJL mim navíc Kt
2 ZAL zal2 odpadá (Vk)
2 ZAL zal1 odpadá (Pm)
4 ZSV A106 přesun << Kj z 8. hod
4 CJL odpadá (Kl)
8 ZSV přesun >> na 27.9. 4. hod
S1A
2 ZSV A320 přesun << Ki z 7. hod
2 MAT odpadá (Kc)
6 TED odpadá (Pk)
7 ZSV přesun >> na 27.9. 2. hod
S1B
8 TED sk2 odpadá (Pk)
9 TED sk2 odpadá (Pk)
E2A
1 ZSV odpadá (Dk)
2 MAT B205 změna Ši
E2C
3 IKT ikt2 odpadá (Pv)
4 IKT ikt2 odpadá (Pv)
5 ZSV A238 přesun << Kj z 6. hod
6 ZSV přesun >> na 27.9. 5. hod
7 CIT odpadá (Pv)
8 CIT sk2 odpadá (Pv)
9 CIT sk2 odpadá (Pv)
P2A
3 MME mme2 B303 supluje (Kz)
4 MME mme2 B303 supluje (Kz)
6 CIT odpadá (Pš)
8 WEB DisV změna Kz
P2B
2 WEB A211 supluje (Kz)
3 ANJ ANJ2 odpadá (Re)
S2A
5 MAT A110 supluje Ko (Kn)
E3A
1 ELT A237 přesun << Ma z 7.10. 5. hod
1 TEZ odpadá (Ze)
E3C
2 PRA elt mim supluje Sd sraz v 8:55 hod. ve vestibulu v pracovním oděvu
3 PRA elt mim supluje Sd (Ze)
4 PRA elt mim supluje Sd (Ze)
5 CAD sk1 odpadá (Kw)
6 CAD sk1 odpadá (Kw)
P3
2 OPS odpadá (Pš)
5 WEB sk2 B314 spojí St (Kz)
6 WEB sk2 B314 spojí St (Kz)
S3A
1 MAT odpadá (Mp)
3 KOM sk1 B117 spojí Ve (Pk)
4 KOM sk1 B117 spojí Ve (Pk)
5 KOM sk1 B117 spojí Ve (Pk)
S3B
2 STT odpadá (Kw)
L3
1 EKO odpadá (Re)
2 ZSV A317 přesun << z 8. hod
2 MAT odpadá (Mp)
5 CHE odpadá (Kc)
6 STR odpadá (Kn)
8 ZSV přesun >> na 27.9. 2. hod
E4A
0 TEV C103 přesun << Zv z 30.9. 5. hod
7 EKO odpadá (Re)
8 TEZ odpadá (Ze)
E4B
2 EEN A243 přesun << Pe z 23.9. 2. hod
2 EKO odpadá (Re)
4 AUT A243 supluje Md (Mp)
5 MAT odpadá (Mp)
9 KZM kzm odpadá (Mp)
10 KZM kzm odpadá (Mp)
E4C
1 ROB odpadá (Pv)
3 CJL odpadá (Kl)
7 PMS odpadá (Pš)
8 EKO odpadá (Re)
P4
1 OPS odpadá (Pš)
S4A
6 SPS A321 přesun << Ve z 7. hod
6 CJL odpadá (Kl)
7 EKO A321 přesun << Km z 8. hod
7 SPS přesun >> na 27.9. 6. hod
8 KZM kzm A321 přesun << Ry z 10. hod
8 EKO přesun >> na 27.9. 7. hod
10 KZM kzm přesun >> na 27.9. 8. hod
S4B
1 STT přesun >> na 19.9. 6. hod
L4
4 ZSV A315 přesun << Kt z 8. hod
4 ANJ ANJ1 odpadá (Re)
5 ANJ ANJ2 odpadá (Re)
8 ZSV přesun >> na 27.9. 4. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou