Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Změny v rozvrzích učitelů |
Pluhařová Zuzana |
5 |
supl.
(SAN MATz)
|
KOO |
O3 |
U31 |
přespočetná hod. |
6 |
supl.
(SAN MATz)
|
KOO |
O3 |
U31 |
přespočetná hod. |
|
Albrechtová Pavlína |
3 |
přesun <<
|
TTK |
T2 |
U30 |
z 6.5. 3. hod |
|
Benešová Alena |
0 |
odpadá |
PRO |
O4T (OD1) |
|
|
1 |
odpadá |
PRO |
O4T (OD1) |
|
|
2 |
odpadá |
PRO |
O4T (OD1) |
|
|
3 |
odpadá |
PRO |
O4T (OD1) |
|
|
4 |
odpadá |
PRO |
O4T (OD1) |
|
|
|
Bernátová Zuzana |
1 |
změna
|
NEJ |
P1B (NEJ1) |
DisV |
|
2 |
změna
|
NEJ |
E1B (NEJ1) |
DisV |
|
4 |
změna
|
NEJ |
E1C (NEJ1) |
DisV |
|
5 |
změna
|
NEJ |
E1A (NEJ1) |
DisV |
|
6 |
změna
|
NEJ |
S1A (NEJ1) |
DisV |
|
|
Boháček Jan |
|
Brodský Vojtěch |
2 |
odpadá |
MIT |
E4A |
|
|
3 |
přesun >> |
MIT |
E3A |
|
na 4. hod |
4 |
přesun <<
|
MIT |
E3A |
A317 |
z 3. hod |
|
Břeská Štěpánka |
3 |
změna
|
ANJ |
E1B (ANJ1) |
DisV |
|
4 |
odpadá |
EKO |
E4B |
|
|
|
Dousková Jana |
2 |
změna
|
ZSV |
S1A |
DisV |
|
3 |
změna
|
NEJ |
E1B (NEJ2) |
DisV |
|
4 |
změna
|
NEJ |
E1A (NEJ2) |
DisV |
nadúvazková hodina |
|
Halíř Štěpán |
3 |
odpadá |
MMEv |
L4 (WEB) |
|
|
4 |
odpadá |
MMEv |
L4 (WEB) |
|
|
|
Haňáček Jiří |
|
Hrnčíř Pavel |
|
Jelínek Jiří |
|
Kazda Tomáš |
|
Keršláger Milan |
|
Kolnerová Michaela |
|
Kopal Ivan |
|
Krajcsovicsová Lenka |
1 |
změna
|
CJL |
E3B |
A236 |
|
2 |
změna
|
ZSV |
S1B |
DisV |
|
3 |
změna
|
CJL |
P1A |
DisV |
|
4 |
změna
|
ZSV |
E3B |
A236 |
|
|
Králová Pavla |
1 |
odpadá |
ANJ |
P3A (ANJ1) |
|
zrušeno |
3 |
odpadá |
ANJ |
E4A (ANJ1) |
|
|
|
Kramsová Marie |
|
Krčmařík David |
|
Krotilová Martina |
1 |
změna
|
CJL |
E3A |
A106 |
nadúvazková hodina |
2 |
změna
|
ZSV |
S2B |
A105 |
|
3 |
změna
|
CJL |
E1C |
DisV |
|
5 |
změna
|
CJL |
E1B |
DisV |
|
6 |
změna
|
ZSV |
E1B |
DisV |
|
|
Kubín Jiří |
1 |
supl.
(KOR MATz)
|
SIZ |
E3C |
A238 |
přespočetná hod. |
3 |
supl.
(KOR MATz)
|
SIZ |
E2A |
A110 |
přespočetná hod. |
|
Langerová Lucie |
2 |
odpadá |
CJL |
E4B |
|
|
3 |
odpadá |
ANJ |
E4B (ANJ2) |
|
|
5 |
změna
|
CJL |
S1B |
DisV |
|
|
Lorenčíková Katarína |
4 |
změna
|
CHE |
S1B |
DisV |
|
5 |
změna
|
CHE |
P1A |
DisV |
|
|
Mach Miroslav |
1 |
změna
|
ELT |
E1A |
DisV |
|
2 |
změna
|
ELT |
E3A |
A106 |
|
3 |
přesun >> |
CIT |
E2B |
|
na 4. hod |
4 |
přesun <<
|
CIT |
E2B |
A111 |
z 3. hod |
|
Najman Aleš |
1 |
odpadá |
TEM |
S4B (sk2) |
|
|
2 |
odpadá |
TEM |
S4B (sk2) |
|
|
3 |
odpadá |
TEM |
S4A (sk2) |
|
|
4 |
odpadá |
TEM |
S4A (sk2) |
|
|
5 |
odpadá |
SPS |
S4A |
|
|
|
Netik Jaroslav |
1 |
změna
|
ZAE |
E1C |
DisV |
|
2 |
změna
|
ZAE |
P1A |
DisV |
|
|
Osčádal Jaromír |
1 |
změna
|
MAT |
S2A |
A235 |
|
2 |
změna
|
MAT |
P3A |
A237 |
|
|
Pavlíček Radek |
|
Pechová Zuzana |
|
Petříček Ivo |
|
Poláková Eva |
|
Pospíchal Marek |
3 |
odpadá |
PRJ |
P4 (vpr) |
|
|
4 |
odpadá |
PRJ |
P4 (vpr) |
|
|
5 |
odpadá |
MIC |
P4 (vpr1) |
|
|
6 |
odpadá |
MIC |
P4 (vpr1) |
|
|
|
Prokeš Karel |
5 |
změna
|
TED |
S1A (ted2) |
DisV |
|
6 |
změna
|
TED |
S1A (ted2) |
DisV |
|
|
Rejc Ivo |
1 |
změna
|
ANJ |
S3B (ANJ1) |
A123 |
|
2 |
odpadá |
ANJ |
E4C (ANJ1) |
|
|
4 |
odpadá |
ANJ |
S4B (ANJ2) |
|
|
|
Renčínová Dagmar |
1 |
supl.
(HLA MATz)
|
DUO |
O2A |
U31 |
za odpadlou |
|
Roth Adam |
1 |
změna
|
ANJ |
P1B (ANJ2) |
DisV |
|
2 |
změna
|
ANJ |
E1B (ANJ2) |
DisV |
|
|
Rychtář Vilém |
1 |
změna
|
MAT |
S1B |
DisV |
|
3 |
změna
|
MAT |
S3B |
A236 |
nadúvazková hodina |
5 |
změna
|
MAT |
E1C |
DisV |
|
6 |
změna
|
FYZ |
S1B |
DisV |
|
|
Salačová Dagmar |
2 |
odpadá |
ANJ |
E4C (ANJ2) |
|
|
3 |
odpadá |
ANJ |
E4B (ANJ1) |
|
|
4 |
změna
|
ANJ |
E1C (ANJ2) |
DisV |
|
|
Schmidtová Monika |
1 |
odpadá |
TEV |
E4A |
|
|
4 |
odpadá |
TEV |
E4C |
|
|
|
Stehlík Michal |
2 |
odpadá |
UIN |
P4 (vpr) |
|
|
5 |
odpadá |
UIN |
P4 (vpr2) |
|
|
6 |
odpadá |
UIN |
P4 (vpr2) |
|
|
|
Šimůnek Jan |
|
Šírová Kristýna |
2 |
odpadá |
ANJ |
L4 (ANJ2) |
|
|
3 |
změna
|
ANJ |
S3A (ANJ2) |
B313 |
|
4 |
změna
|
ANJ |
E1A (ANJ1) |
DisV |
|
5 |
změna
|
ANJ |
E1A (ANJ2) |
DisV |
|
6 |
odpadá |
ANJ |
S4A (ANJ2) |
|
|
|
Táborský Petr |
1 |
změna
|
CAS |
S2B |
A105 |
nadúvazková hodina |
2 |
změna
|
MEC |
S3B |
A236 |
nadúvazková hodina |
|
Teplý Jan |
1 |
odpadá |
PRT |
O4T (TEXT) |
|
|
2 |
odpadá |
PRT |
O4T (TEXT) |
|
|
3 |
odpadá |
PRT |
O4T (TEXT) |
|
|
4 |
odpadá |
PRT |
O4T (TEXT) |
|
|
|
Titterton Veronika |
|
Trněný Lukáš |
0 |
odpadá |
CJL |
S4A |
|
|
1 |
odpadá |
CJL |
S4A |
|
|
5 |
odpadá |
CJL |
E4A |
|
|
|
Vacková Kristýna |
1 |
změna
|
MAT |
P1A |
DisV |
|
2 |
změna
|
MAT |
E2A |
A110 |
nadúvazková hodina |
4 |
změna
|
MAT |
E1B |
DisV |
|
6 |
změna
|
MAT |
P1B |
DisV |
|
|
Valešová Zuzana |
1 |
odpadá |
ANJ |
P3A (ANJ2) |
|
zrušeno |
3 |
odpadá |
ANJ |
E4A (ANJ2) |
|
|
|
Vestfál Jiří |
4 |
odpadá |
TEM |
S4A (sk1) |
|
|
5 |
odpadá |
SPS |
S4B |
|
|
|
Zajíčková Eva |
1 |
přesun >> |
CJL |
O3T |
|
na 2. hod |
2 |
přesun <<
|
CJL |
O3T |
U21 |
z 1. hod |
|
Zákoucký Vít |
4 |
změna
|
TEV |
P1B |
DisV |
|
5 |
odpadá |
TEV |
L4 |
|
|
|
Závacká Jana |
1 |
přesun >> |
CJL |
E2B |
|
na 3. hod |
3 |
přesun <<
|
CJL |
E2B |
A111 |
z 1. hod |
3 |
odpadá |
CJL |
E4C |
|
|
|
Zenkl Petr |
|
Změny v rozvrzích tříd |
E1A |
1 |
ELT |
|
DisV |
změna |
MAC |
|
2 |
MAT |
|
DisV |
změna |
KOP |
|
3 |
ZAE |
|
DisV |
změna |
SAT |
|
4 |
ANJ |
ANJ1 |
DisV |
změna |
ŠÍR |
|
4 |
NEJ |
NEJ2 |
DisV |
změna |
DOU |
|
5 |
ANJ |
ANJ2 |
DisV |
změna |
ŠÍR |
|
5 |
NEJ |
NEJ1 |
DisV |
změna |
BER |
|
|
E1B |
1 |
ZAE |
|
DisV |
změna |
SAT |
|
2 |
NEJ |
NEJ1 |
DisV |
změna |
BER |
|
2 |
ANJ |
ANJ2 |
DisV |
změna |
ROT |
|
3 |
NEJ |
NEJ2 |
DisV |
změna |
DOU |
|
3 |
ANJ |
ANJ1 |
DisV |
změna |
BŘE |
|
4 |
MAT |
|
DisV |
změna |
VAK |
|
5 |
CJL |
|
DisV |
změna |
KRO |
|
6 |
ZSV |
|
DisV |
změna |
KRO |
|
|
E1C |
1 |
ZAE |
|
DisV |
změna |
NET |
|
2 |
TED |
|
DisV |
změna |
KOL |
|
3 |
CJL |
|
DisV |
změna |
KRO |
|
4 |
NEJ |
NEJ1 |
DisV |
změna |
BER |
|
4 |
ANJ |
ANJ2 |
DisV |
změna |
SAČ |
|
5 |
MAT |
|
DisV |
změna |
RYC |
|
|
P1A |
1 |
MAT |
|
DisV |
změna |
VAK |
|
2 |
ZAE |
|
DisV |
změna |
NET |
|
3 |
CJL |
|
DisV |
změna |
KRL |
|
4 |
ZAL |
|
DisV |
změna |
KZD |
|
5 |
CHE |
|
DisV |
změna |
LOR |
|
|
P1B |
1 |
NEJ |
NEJ1 |
DisV |
změna |
BER |
|
1 |
ANJ |
ANJ2 |
DisV |
změna |
ROT |
|
2 |
CHE |
|
DisV |
změna |
LOR |
|
3 |
TEV |
|
DisV |
změna |
ZÁK |
|
4 |
TEV |
|
DisV |
změna |
ZÁK |
|
6 |
MAT |
|
DisV |
změna |
VAK |
|
|
S1A |
1 |
MAT |
|
DisV |
změna |
KOP |
|
2 |
ZSV |
|
DisV |
změna |
DOU |
|
3 |
CHE |
|
DisV |
změna |
LOR |
|
4 |
FYZ |
|
DisV |
změna |
KOP |
|
5 |
ANJ |
ANJ1 |
DisV |
změna |
KRP |
|
5 |
TED |
ted2 |
DisV |
změna |
PRK |
|
6 |
NEJ |
NEJ1 |
DisV |
změna |
BER |
|
6 |
TED |
ted2 |
DisV |
změna |
PRK |
|
|
S1B |
1 |
MAT |
|
DisV |
změna |
RYC |
|
2 |
ZSV |
|
DisV |
změna |
KRL |
|
3 |
MEC |
|
DisV |
změna |
HAŇ |
|
4 |
CHE |
|
DisV |
změna |
LOR |
|
5 |
CJL |
|
DisV |
změna |
LAN |
|
6 |
FYZ |
|
DisV |
změna |
RYC |
|
|
E2A |
1 |
ELM |
|
A110 |
změna |
JEL |
|
2 |
MAT |
|
A110 |
změna |
VAK |
|
3 |
SIZ |
|
A110 |
supluje |
KUJ |
(KOR) |
|
E2B |
1 |
CJL |
|
|
přesun >> |
|
na 3.5. 3. hod |
3 |
CJL |
|
A111 |
přesun << |
ZÁV |
z 1. hod |
3 |
CIT |
|
|
přesun >> |
|
na 3.5. 4. hod |
4 |
CIT |
|
A111 |
přesun << |
MAC |
z 3. hod |
|
E2C |
1 |
ELM |
elm |
|
odpadá |
|
(MAD) |
2 |
ELM |
elm |
|
odpadá |
|
(MAD) |
3 |
ELM |
elm |
|
odpadá |
|
(MAD) |
|
S2A |
1 |
MAT |
|
A235 |
změna |
OSČ |
|
2 |
ELE |
|
|
odpadá |
|
(SAT) |
3 |
STT |
|
A235 |
změna |
BOH |
|
|
S2B |
1 |
CAS |
|
A105 |
změna |
TÁB |
|
2 |
ZSV |
|
A105 |
změna |
KRO |
|
3 |
STT |
|
A105 |
změna |
KRM |
|
|
O2A |
1 |
DUO |
|
U31 |
supluje |
REN |
(HLA) |
|
O2B |
2 |
OTEC |
|
|
odpadá |
|
(HLA) |
3 |
KOO |
|
|
odpadá |
|
(HLA) |
|
T2 |
3 |
TTK |
|
U30 |
přesun << |
ALB |
z 6.5. 3. hod |
3 |
ANJ |
ANJ1 |
|
odpadá |
|
(ČÍR) |
3 |
ANJ |
ANJ2 |
|
odpadá |
|
(HAI) |
|
E3A |
1 |
CJL |
|
A106 |
změna |
KRO |
|
2 |
ELT |
|
A106 |
změna |
MAC |
|
3 |
MIT |
|
|
přesun >> |
|
na 3.5. 4. hod |
4 |
MIT |
|
A317 |
přesun << |
BRO |
z 3. hod |
4 |
RAZ |
|
|
odpadá |
|
(KOR) |
|
E3B |
1 |
CJL |
|
A236 |
změna |
KRL |
|
4 |
ZSV |
|
A236 |
změna |
KRL |
|
|
E3C |
1 |
SIZ |
|
A238 |
supluje |
KUJ |
(KOR) |
|
P3A |
1 |
ANJ |
ANJ1 |
|
odpadá |
|
(KRP) |
1 |
ANJ |
ANJ2 |
|
odpadá |
|
(VAL) |
2 |
MAT |
|
A237 |
změna |
OSČ |
|
3 |
KYB |
|
A237 |
změna |
KER |
|
|
S3A |
3 |
ANJ |
ANJ2 |
B313 |
změna |
ŠÍR |
|
6 |
STT |
sk1 |
|
odpadá |
|
(KAL) |
7 |
STT |
sk1 |
|
odpadá |
|
(KAL) |
|
S3B |
1 |
ANJ |
ANJ1 |
A123 |
změna |
REI |
|
2 |
MEC |
|
A236 |
změna |
TÁB |
|
3 |
MAT |
|
A236 |
změna |
RYC |
|
|
O3 |
1 |
ANJ |
ANJ1 |
|
odpadá |
|
(ČÍR) |
5 |
KOO |
|
U31 |
supluje |
PLU |
(SAN) |
6 |
KOO |
|
U31 |
supluje |
PLU |
(SAN) |
|
O3T |
1 |
CJL |
|
|
přesun >> |
|
na 3.5. 2. hod |
2 |
CJL |
|
U21 |
přesun << |
ZAJ |
z 1. hod |
2 |
ANJ |
|
|
odpadá |
|
(ČÍR) |
|
E4A |
8. hod, 0. hod, 2. hod, 1. hod, 9. hod, 11. hod, 6. hod, 10. hod, 7. hod, 5. hod, 3. - 4. hod maturita (písemné i ústní zk.) |
|
E4B |
1. hod, 10. hod, 6. hod, 4. hod, 8. hod, 3. hod, 0. hod, 2. hod, 7. hod, 11. hod, 5. hod, 9. hod maturita (písemné i ústní zk.) |
|
E4C |
3. - 4. hod, 8. hod, 5. hod, 7. hod, 9. hod, 2. hod, 11. hod, 10. hod, 6. hod, 1. hod, 0. hod maturita (písemné i ústní zk.) |
|
P4 |
9. hod, 4. hod, 1. hod, 5. hod, 10. hod, 0. hod, 6. - 8. hod, 2. hod, 11. hod, 3. hod maturita (písemné i ústní zk.) |
|
S4A |
7. hod, 0. hod, 3. hod, 6. hod, 4. hod, 8. hod, 2. hod, 11. hod, 5. hod, 9. hod, 1. hod, 10. hod maturita (písemné i ústní zk.) |
|
S4B |
8. hod, 5. hod, 10. hod, 6. hod, 0. hod, 9. hod, 7. hod, 11. hod, 1. - 2. hod, 4. hod, 3. hod maturita (písemné i ústní zk.) |
|
O4T |
1. hod, 7. hod, 6. hod, 5. hod, 2. hod, 4. hod, 10. hod, 0. hod, 11. hod, 3. hod, 8. - 9. hod maturita (písemné i ústní zk.) |
|
L4 |
8. hod, 0. hod, 6. hod, 10. hod, 2. hod, 5. hod, 11. hod, 3. hod, 9. hod, 1. hod, 4. hod, 7. hod maturita (písemné i ústní zk.) |
|